Dzisiaj XIX Niedziela Zwykła. Po każdej Mszy św. adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

W tym tygodniu w środę wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego kapłana i męczennika, w czwartek 15 sierpnia, uroczystość Wniebowzięcia NMP. Po każdej Mszy św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.

W każdy czwartek trwamy na Adoracji Najświętszego Sakramentu od 17.30 do 18.30, na którą chętnych serdecznie zapraszam. Dziękuję Michałowi Ferdyn za przewodniczenie minionej Adoracji.

Dziękuję P. Mieczysławie za przygotowanie Kościoła na Niedzielę.

Zachęcam do podjęcia trudu pieszego pielgrzymowania do Sanktuarium Czarnej Madonny na Jasnej Górze z naszego Dekanatu Sączowskiego w dniach 23-25 sierpnia. Zapisy wraz z wpłatą na pakiet Pielgrzyma 50 zł jeszcze przez tydzień.

Bóg zapłać za ofiary składane na termomodernizację naszej Świątyni.

W okresie wypoczynku zachęcam do poświęcenia większej ilości czasu na modlitwę czy lekturę Pisma Świętego.

17 sierpnia od godz.19.00 zapraszamy mieszkańców na Sołeckie pieczonki przy biesiadnej nutce. Miejsce spotkania przy Kościele.

18 sierpnia w Amfiteatrze o godz.15.00 Ks. Bp. Grzegorz Kaszak będzie przewodniczył Uroczystej Eucharystii Dożynkowej, na którą serdecznie zapraszam wszystkich Parafian. Z tej racji nie będzie sprawowanej w Kościele Mszy św. o godz.16.00.

Zachęcam do lektury świeżej prasy katolickiej.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć:

• Marcin Kapuścik wolny zam. par. tyt. i Alicja Michnik wolna zam. Wojkowice par. Wniebowzięcia NMP zap.I.

Intencje Mszy.