Dzisiaj XII Niedziela Zwykła. Modlitwą ogarniamy wszystkich Ojców z racji ich Dnia.

W tym tygodniu w poniedziałek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, we czwartek na zakończenie Octawy Bożego Ciała poświęcenie wianków z ziół i kwiatów, w piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu ogarniamy modlitwą Solenizanta Ks.Bpa Piotra Skucha.

W miesiącu czerwcu o godz.16.45 zapraszam na nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z serca dziękuję wszystkim Rodzinom za przygotowanie Ołtarzy na Procesję Eucharystyczną, Pocztom Sztandarowym, Druhom OSP za Asystę i zabezpieczenie Trasy, Panu Organiście Chórowi i Orkiestrze” Allegretto” za oprawę muzyczną, Służbie Liturgicznej, Dziewczynkom sypiącym kwiaty i wszystkim, którzy przez udział w Procesji oddali szczególną cześć Chrystusowi ukrytemu w Najświętszym Sakramencie.

W każdy czwartek trwamy na Adoracji Najświętszego Sakramentu od 17.30 do 18.30, na którą chętnych serdecznie zapraszam.

Dziękuję p. Mieczysławie za przygotowanie Kościoła na Niedzielę. Dziękuję za ofiarowane kwiaty do Kościoła po zakończonej Procesji. Pani Urszuli Pawełczyk za ofiarowane kwiaty do Ołtarzy bocznych i kolejną pielęgnację Tabernaculum i Nakrycia Chrzcielnicy.

Bóg zapłać za ofiary składane na termomodernizację naszej Świątyni.

Na Mszy św. o godz.10.30 Czcigodny Ks. Włodzimierz Torbus będzie sprawował Dziękczynną Eucharystię z racji 60r.Święceń Kapłańskich. Do wspólnej modlitwy w intencji Jubilata zapraszam wszystkich Parafian.

Zachęcam do lektury świeżej prasy katolickiej.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć:

  • Bartłomiej Ferdyn –wolny zam.par.tutejsza i Aleksandra Slotosz-wolna, zam.par. Imienia NMP i św. Bartłomieja w Piekarach Ślaskich. Zap.III.

Intencje Mszy św.