Dzisiaj VIII Niedziela zwykła w roku liturgicznym i jednocześnie pierwsza miesiąca, w której adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. Dzisiaj po Mszy św. poświęcę Książeczki do modlitwy dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii św.

Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Modlitw o trzeźwość narodu.

W Środę Popielcową posypaniem głów popiołem rozpoczynamy Wielki Post i kwartalne dni modlitw o Ducha Pokuty.

W piątki Wielkiego Postu o godz.16.30, zapraszam do udziału w nabożeństwie Drogi Krzyżowej wszystkich a szczególnie dzieci i młodzież. Dla kandydatów do Bierzmowania nabożeństwo Drogi Krzyżowej jest obowiązkowe. Natomiast nabożeństwo Gorzkich Żali będzie wieńczyło Niedzielną Mszę świętą o godz.16.00.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie Kościoła do Niedzieli.

Bóg zapłać za ofiary składane na Kościół lub termomodernizację naszej Świątyni. Na koncie parafialnym mamy już zgromadzone 88 280 zł i brakuję nam jeszcze do naszego zobowiązania 29.720 zł.

Zachęcam do lektury świeżej prasy katolickiej.

Intencje Mszy świętych.

Ogromne Bóg zapłać Panu Sołtysowi, od 3 dni w stanie spoczynku, Andrzejowi Szymanek za wieloletnią służbę dla naszych mieszkańców. Nowej Pani Sołtys wybranej w demokratycznych wyborach przy bardzo licznej frekwencji gratulujemy i życzymy licznych sukcesów.

Błogosławieństwo Boże niech napełnia nas Darami Ducha Świętego.