Dzisiejsza siódma Niedziela Wielkanocy to Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W następną Niedzielę w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego o godz.11.30, dzieci naszej parafii przystąpią po raz pierwszy do Komunii Świętej.Spowiedź dla dzieci w sobotę o g.10.00.

W najbliższą sobotę klerycy VI roku naszego Seminarium, w Katedrze przyjmą święcenia Prezbiteratu. Pamiętajmy o nich w modlitwie. Również w najbliższą sobotę o godz.18.00 młodzież naszej parafii przyjmie z rąk J.E.Ks.Bpa Piotra Skucha Sakrament Bierzmowania. Jeszcze raz b. dziękuję za życzenia, modlitwę upominki z racji mojego jubileuszu.

W miesiącu czerwcu o godz.16.45 rozpoczynamy nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Trwa nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

W pierwszy piątek m-ca spowiedź dla wszystkich chętnych z racji uroczystości I Komunii św. i Bierzmowania od godz.16.00.

W każdy czwartek trwamy na Adoracji Najświętszego Sakramentu od 17.30 do 18.30, na którą chętnych serdecznie zapraszam. Dziękuję p. Grażynie i Robertowi Orgasińskim, za przewodniczenie minionej Adoracji i zachęcam następne rodziny do przewodniczenia. Młodzież do Bierzmowania przystępuje do spowiedzi w czasie trwania Adoracji.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie Świątyni na Niedzielę. Dziękuję za pielęgnowanie kwiatów i porządki wokół K-ła i Plebanii: Marii Klima, Magdzie Sapińskiej, Krystynie Kłys, Krystynie Kozieł, Eugenii Możdżeń, Zofii Ferdyn, Halinie Kotuła, Lucynie Kozera, Zdzisławie Siudak, Urszuli Pawełczyk i Stanisławowi Ferdyn. Dziękuję za wykoszenie trawy wokół Plebanii Arielowi i Bartkowi Wróbel.

Bóg zapłać za ofiary składane na termomodernizację naszej Świątyni.

Sosnowiecka Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym, w dniach 8-14 lipca 2019 r.organizuje Rekolekcje 149 godzin. Szczegóły w Gablotach.

Zachęcam do lektury świeżej prasy katolickiej.

Tel. potwierdzający udział w pielgrzymce z Wojkowic do Sączowa 692-570-830.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć:

  • Mateusz Tomasz Król-wolny, zam. parafia tutejsza ul 11 listopada i Justyna Krain-wolna ,zam. parafia tutejsza ul. Krupna Zap. III.
  • Tomasz Adam Poloczek-wolny, zam .ul. Akacjowa w Bobrownikach, par. św. Wawrzyńca i Malwina Ewa Boroń-wolna, zam. par. tutejsza ul. Kościuszki Zap II.

Intencje Mszy świętych.