Dzisiaj szósta Niedziela Wielkanocy. Jest to jednocześnie dzień poświęcony wszystkim mamą. Módlmy się w intencji wszystkich matek, a szczególnie tych, które oczekują potomstwa.

W najbliższą sobotę klerycy V roku naszego Seminarium przyjmą święcenia Diakonatu. Pamiętajmy o Nich w modlitwie.

W miesiącu maju trwamy na tradycyjnych nabożeństwach ku czci NMP, które rozpoczynamy o 16.45, a w miesiącu czerwcu rozpoczynamy nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
W piątek rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
W sobotę przypada Dzień Dziecka. Ogarniamy modlitwą dzieci całego świata, a szczególnie te, które doświadczają wojny czy głodu.

W każdy czwartek trwamy na Adoracji Najświętszego Sakramentu od 17.30 do 18.30, na którą chętnych serdecznie zapraszam. Dziękuję p. Joli i Michałowi Ferdyn, za przewodniczenie minionej Adoracji.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie Świątyni na Niedzielę.

Bóg zapłać za ofiary składane na termomodernizację naszej Świątyni.

Sosnowiecka Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym, w dniach 8-14 lipca 2019 r.organizuje Rekolekcje 149 godzin. Szczegóły w Gablotach.

Zachęcam do lektury świeżej prasy katolickiej.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć:
Mateusz Tomasz Król-wolny, zam. parafia tutejsza ul 11 listopada i Justyna Krain-wolna ,zam. parafia tutejsza ul. Krupna Zap. II.
Tomasz Adam Poloczek-wolny, zam .ul. Akacjowa w Bobrownikach, par. św. Wawrzyńca i Malwina Ewa Boroń-wolna, zam. par. tutejsza ul. Kościuszki Zap I.

Intencje Mszy świętych.