Dzisiaj V Niedziela Wielkiego Postu i jednocześnie pierwsza miesiąca, kiedy adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. Dziękuję wszystkim, którzy skorzystali z tego czasu łaski, jakim były rekolekcje i spowiedź wielkopostna.

Za tydzień Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej. Poświęcenie palm-żywych gałązek przypominających uroczysty wjazd Pana Jezusa do Jerozolimy na każdej Mszy świętej.

Na kracie w drzwiach K-ła jest puszka i do niej możemy składać ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu.

W piątki Wielkiego Postu o godz.16.30, zapraszam do udziału w nabożeństwie Drogi Krzyżowej wszystkich a szczególnie dzieci i młodzież. Dla kandydatów do Bierzmowania nabożeństwo jest obowiązkowe. Nabożeństwo Gorzkich Żali wieńczy Niedzielną Mszę świętą o g.16.00.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie Kościoła do Niedzieli. Dziękuję Paniom; Lucynie Kozera, Zdzisławie Siudak, Urszuli Pawełczyk, Marii Klima i Magdalenie Sapińskiej, za wiosenną pielęgnacje roślin wokół Kościoła. Pani Jolancie Wróbel dziękuję za udekorowanie w Grocie Figury Matki Bożej.

Bóg zapłać za ofiary składane na termomodernizację naszej Świątyni. Na koncie parafialnym mamy zgromadzone 103 540 zł.

Zachęcam do lektury świeżej prasy katolickiej.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć: Bartłomiej Wieczorek wolny, zam. parafia tutejsza i Mirosława Rozmus wolna, zam. parafia św. Urbana Papieża w Woli zap. III.

Intencje Mszy świętych.