Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. O godz.11:30, dzieci naszej parafii przystąpią po raz pierwszy do Komunii Świętej. Jutro święto NMP Matki Kościoła. W następną Niedzielę Uroczystość Najświętszej Trójcy.

Wczoraj młodzież naszej parafii przyjęła z rąk J.E.Ks.Bpa Piotra Skucha Sakrament Bierzmowania. Dziękuję bardzo Rodzicom dzieci komunijnych i kandydatom do Bierzmowania za przygotowanie K-ła i otoczenia wokół na nasze uroczystości i Rodzicom obydwu grup za dekorację kwiatową.

W miesiącu czerwcu o godz.16.45 zapraszam na nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dzieci przeżywają tzw.”Biały Tydzień”

W każdy czwartek trwamy na Adoracji Najświętszego Sakramentu od 17.30 do 18.30, na którą chętnych serdecznie zapraszam. Dziękuję p.Joli i Michałowi Ferdyn, za przewodniczenie minionej Adoracji i zachęcam następne rodziny do przewodniczenia.

W piątek przypada 49 r. Święceń Kapłańskich ks. bpa Piotra Skucha. Pamiętajmy w modlitwie o Czcigodnym Jubilacie.

Bóg zapłać za ofiary składane na termomodernizację naszej Świątyni.

W Niedzielę 16 czerwca z racji 20r. nawiedzenia naszej Diecezji przez Ojca Świętego, będzie miał miejsce Marsz dla Życia i Rodziny. Szczegóły na Plakacie. Zaproszenia do odebrania w zakrystii.

Zachęcam do lektury świeżej prasy katolickiej.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć:

  • Tomasz Adam Poloczek-wolny, zam. w Bobrownikach, par. św. Wawrzyńca i Malwina Ewa Boroń-wolna, zam. par. tutejsza. Zap. III.
  • Bartłomiej Ferdyn –wolny zam.par.tutejsza i Aleksandra Slotosz-wolna, zam.par. Imienia NMP i św. Bartłomieja w Piekarach Ślaskich. Zap. I.

Intencje Mszy świętych.