Dzisiaj Uroczystość Najświętszej Trójcy i jednocześnie trzecia Niedziela miesiąca. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby Parafii.
Na Mszy św.o godz.10.30 dzieci przeżywają Rocznicę I Komunii św.
We Wtorek przypada 26 rocznica Święceń Kapłańskich Ks. Bpa Grzegorza. Prośmy o obfitość łask dla Pasterza naszej Diecezji.

W tym tygodniu Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Ołtarze jak widzimy są gotowe do zabrania i proszę aby I Ołtarz był na ul. Kościuszki. Na ul. Okrzei II Ołtarz. Na ul. Narutowicza III Ołtarz i wracając na ul. Kościuszki IV Ołtarz. Proszę wszystkich o liczny udział w Procesji. Wszystkie Grupy, Dzieci do sypania kwiatów, Druhów OSP do Asysty i zabezpieczenia trasy, Służbę Liturgiczną, Dzieci Pierwszokomunijne i Rocznicowe, Orgiestrę. Proszę o udekorowanie naszych domów i okien. Materiały dekoracyjne można nabyć w Zakrystii.

W miesiącu czerwcu o godz.16.45 zapraszam na nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dzieciom i Rodzicom dziękuję za kwiaty, Upominek w Słodkim upominku, za przeżyty pięknie ”Biały Tydzień”. Dziękuję P. Annie za przygotowanie Liturgii, i ogromne podziękowania dla Służby Liturgicznej za pełną gotowość w czasie naszych Uroczystości.

W każdy czwartek trwamy na Adoracji Najświętszego Sakramentu od 17.30 do 18.30, na którą chętnych serdecznie zapraszam. Dziękuję p.Monice i Jackowi Nowakowskim, za przewodniczenie minionej Adoracji i zachęcam następne rodziny do przewodniczenia.

Dziękuję p. Mieczysławie za przygotowanie Kościoła na Niedzielę.

Bóg zapłać za ofiary składane na termomodernizację naszej Świątyni.

W następną Niedzielę o godz.10.30 Czcigodny Ks. Włodzimierz Torbus będzie sprawował Dziękczynną Eucharystię z racji 60r.Święceń Kapłańskich. Do wspólnej modlitwy w intencji Jubilata zapraszam wszystkich Parafian.

Zachęcam do lektury świeżej prasy katolickiej.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć:

  • Bartłomiej Ferdyn – wolny zam.par.tutejsza i Aleksandra Slotosz – wolna, zam.par. Imienia NMP i św. Bartłomieja w Piekarach Ślaskich. Zap.II.

Intencje Mszy świętych.