Dzisiaj Święto Świętej Rodziny-Jezusa, Maryi i Józefa. To dobra okazja do oddania naszych rodzin Matce Bożej.

W środę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi-Nowy Rok. Jest to także Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Msza św. na zakończenie Starego Roku we wtorek o godz. 15.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota m-ca.

Dziękuję Paniom: Lucynie Kozera, Ilonie Masło, Halinie Kotuła, Krystynie Kłys, Magdzie Sapińskiej i Mieczysławie Romik za przygotowanie Kościoła na Święta oraz Służbie Liturgicznej Ołtarza za przygotowanie Szopki i przystrojenie choinek.

Dziękuję Panu Nadleśniczemu Nadleśnictwa Świerklaniec za pozytywną odpowiedź na moją prośbę i ofiarowanie wysokich choinek na Święta do naszej Świątyni.

Serdecznie zapraszam w najbliższą Niedzielę 5 stycznia na Mszę św. o godz.10.30 ponieważ zaraz po błogosławieństwie rozpocznie się Koncert Poetycko-Pastorałkowo-Kolędowy w wykonaniu Młodzieży, którą uczyłem w Gastronomiku w Sosnowcu. Również w najbliższą Niedzielę po Mszy św. o godz.16.00 zapraszam mocno na Koncert Szkolnej Orkiestry Dętej „ Allegretto”.

Zachęcam do lektury świeżej prasy katolickiej.

Intencje Mszy św.

Plan kolędy.