Dzisiaj uroczystość Objawienia Pańskiego. Orszak Trzech Króli wyruszy z pod Sołtysówki o godz.11.00, aby dotrzeć do Kościoła na Mszę świętą o godz.12.00. Zachęcam do jak najliczniejszego w nim udziału. Jest to jednocześnie Misyjny Dzień Dzieci. Podczas każdej Mszy św. błogosławieństwo Kadzidła i kredy. Zachęcam aby oznaczyć kredą drzwi naszych domów wypisując litery; C+M+B. Taca z uroczystości jest przeznaczona na Krajowy Fundusz Misyjny.

Za tydzień w Niedzielę święto Chrztu Pańskiego, które jest przypomnieniem chrztu Jezusa w Jordanie i zapowiedzią sakramentu chrztu każdego z nas.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie K-ła do Niedzieli. Z racji obchodzonych w minionym tygodniu imienin składamy serdeczne życzenia i podziękowania za troskę o czystość naszej Świątyni.

Plan kolędy.

Zachęcam do lektury świeżej prasy katolickiej.

Intencje Mszy świętych.

Ponawiam prośbę do wszystkich Parafian, o składanie ofiary na cel projektu, aby decyzja dofinansowania termomodernizacji naszego K-ła została uprawomocniona. Jeśli każda rodzina parafii, ofiarowałaby 300 zł to posiadalibyśmy potrzebną pulę własnych środków. Składam serdeczne Bóg zapłać tym rodzinom, które już złożyły ofiarę na ten cel. Na koncie parafialnym mamy już zgromadzone 21.100 zł. W tej sumie nie są podane ofiary składane z racji kolędy.

Błogosławieństwo Boże, niech umacnia Nas na piękne przeżywanie Świąt.