W Wielki Czwartek Msza Wieczerzy Pańskiej o godz.17.00 i po Niej przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Miejsca Przechowania. Zachęcam do Adorowania Pana Jezusa w Tym Miejscu.

Liturgię Wielkiego Piątku rozpocznie Droga Krzyżowa o godz.17.00, po Niej nastąpi Liturgia Słowa, Adoracja Krzyża, Komunia Święta i Procesja do Grobu Pańskiego. Zachęcam, aby Adoracji od 21.00 przewodniczyła Młodzież, od 22.00 Koła Żywego Różańca, od 23.00-24.00 Rodziny Parafii. Druhów OSP proszę o trzymanie Straży przy Grobie. Ofiary z tego dnia są przeznaczone na utrzymanie Grobu Pańskiego w Ziemi Świętej. Przypominam o zachowaniu postu i wstrzemięźliwości w Wielki Piątek, a także zachowaniu postu wg Tradycji do Wigilii Paschalnej.

Poświęcenie Pokarmów na Stół wielkanocny w Wielką Sobotę w g. 9.00,10.00,11.00 i 12.00.

Wigilię Paschalną o godz.21.00 rozpoczniemy Liturgią Światła. Przypominam o przyniesieniu świec na Sobotnią Liturgię. Następnie uczestniczymy w Liturgii Słowa, Liturgii Chrzcielnej i Liturgii Eucharystycznej po której rozpoczniemy PROCESJĘ REZUREKCYJNĄ. Biorąc udział w Liturgii Triduum Paschalnego można codziennie uzyskać odpust zupełny.