Dzisiaj IV Niedziela zwykła w roku liturgicznym i jednocześnie pierwsza miesiąca, gdy Adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

We Wtorek wspomnienie obowiązkowe św. Agaty-Dziewicy i Męczennicy, a w czwartek św. Pawła Miki i Towarzyszy Męczenników.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca, w którym pamiętamy w modlitwie o powołania kapłańskie.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie Kościoła do Niedzieli.

Bardzo serdeczne Bóg zapłać Rodzinom, które otworzyły drzwi swoich domów, aby zostały poświęcone przez Kapłana w czasie Wizyty Duszpasterskiej. W czasie Kolędy nawiedziłem 643 rodziny lub osoby samotne. Zamkniętych było 89 domów. Dziękuję za wszelką życzliwość w czasie nawiedzenia rodzin, dziękuję za transport na kolędę. Bóg zapłać za ofiary składane na kolędę i ofiary składane na Kościół lub termomodernizację naszej Świątyni. Na koncie parafialnym mamy już zgromadzone 77 220 zł.

Zachęcam do lektury świeżej prasy katolickiej.

Intencje Mszy świętych.

Błogosławieństwo Boże, niech napełnia nas mocami Nieba.