Dzisiaj IV Niedziela Wielkiego Postu rozpoczynająca nasze parafialne rekolekcje. Msze św. z nauką rekolekcyjną jutro i we wtorek o godz. 9.00 i 18.00. Jutro dzień spowiedzi. Kapłani będą służyć w konfesjonałach od 8.30 do zakończenia Mszy św. i po południu od 16.30 zapraszam do konfesjonałów kandydatów do Bierzmowania i dzieci naszej szkoły. Od ok.17.15 zapraszam wszystkich chętnych. Módlmy się wzajemnie za siebie, abyśmy jak najliczniej skorzystali z tego czasu łaski.

Na kracie w drzwiach K-ła jest puszka i do niej możemy składać ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu. Z ulicy Węgroda została złożona ofiara na kwiaty w wysokości 340 zł. Bóg zapłać.

W tym tygodniu przypadają pierwsze czwartek, piątek i sobota m-ca.

W piątki Wielkiego Postu o godz.16.30, zapraszam do udziału w nabożeństwie Drogi Krzyżowej wszystkich a szczególnie dzieci i młodzież. Dla kandydatów do Bierzmowania nabożeństwo jest obowiązkowe. Nabożeństwo Gorzkich Żali wieńczy Niedzielną Mszę świętą o g.16.00.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie Kościoła do Niedzieli. Dziękuję Paniom; Mieczysławie, Elżbiecie i Annie wraz z uczennicami, Oliwia Zimny, Paulina Możdżeń, Kinga Kaczmarczyk, za umycie drzwi i schodów po pracach. Prace przy schodach, chociaż trzeba je jeszcze uzupełnić fugami, przy Krzyżu Misyjnym i przy uzupełnieniu cokolików zostały zakończone. Myślę, że wyglądają korzystniej. Również ujednolicono jak zauważyliśmy, oprawy ram obrazów i gablot.

Bóg zapłać za ofiary składane na termomodernizację naszej Świątyni. Na koncie parafialnym mamy już zgromadzone 102 390 zł.

Zachęcam do lektury świeżej prasy katolickiej.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć: Bartłomiej Wieczorek wolny, zam. parafia tutejsza i Mirosława Rozmus wolna, zam. parafia św. Urbana Papieża w Woli zap. II.

Intencje Mszy świętych.