Dzisiaj czwarta Niedziela Wielkanocy zwana Niedzielą Dobrego Pasterza. Rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Za tydzień trzecia niedziela m-ca, Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby Parafii.

Jutro wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej, we wtorek święto św. Macieja Apostoła, we czwartek Liturgia Kościoła czci św. Andrzeja Bobolę, Prezbitera i Męczennika Patrona Polski.

W miesiącu maju zapraszam na tradycyjne nabożeństwa ku czci NMP, które rozpoczynamy o 16.45.

W każdy czwartek trwamy na Adoracji Najświętszego Sakramentu od 17.30 do 18.30, na którą chętnych serdecznie zapraszam. Dziękuję p. Joli i Michałowi Ferdyn, za przewodniczenie minionej Adoracji.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie Świątyni na Niedzielę.

Bóg zapłać za ofiary składane na termomodernizację naszej Świątyni.

Zachęcam do lektury świeżej prasy katolickiej.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć:

  • Pochwat Szymon wolny, zam. parafia tutejsza os. Robot. i Magda Agata Jaros wolna ,zam. parafia tutejsza os. Robot. Zap. III.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między Nupturientami jest w sumieniu zobowiązany powiadomić Kancelarię Parafialną.

Intencje Mszy świętych.

Dzisiaj o godz.16.00 w szczególny sposób chcemy dziękować za służbę i wszelką pomoc naszym Druhom Strażakom, otaczając ich modlitwą płynącą z serca.