Dzisiaj IV Niedziela Adwentu.

We wtorek Wigilia Narodzenia Pańskiego. Pamiętajmy o zachowaniu tradycji i zwyczajów polskich podczas wieczerzy wigilijnej. Pasterka o północy.

Taca z Pasterki jest przeznaczona na Fundusz Ochrony Życia. W drugi dzień świąt Liturgię Mszy św. o godz. 10.30 uświetni Szkolna Orkiestra Dęta ”Allegretto” i będzie można nabyć ich płytę z kolędami w cenie 25 zł. Taca ze święta św. Szczepana pierwszego męczennika jest przeznaczona na uczelnie katolickie.

Są jeszcze duże świece wigilijne w cenie 15 zł i małe świece w cenie 6 zł. Ofiary z zakupu świec przeznaczamy na potrzeby Caritas-Wigilijne Dzieło pomocy dzieciom. Są również kalendarze na 2020 rok i Opłatki na Stół Wigilijny.

W następną niedzielę Święto Świętej Rodziny-Jezusa, Maryi i Józefa.

Dziękuję Panom Stanisławowi Ferdyn i Edwardowi Pawełczyk za oprawienie dużych choinek i wszystkim Paniom, które jutro będą sprzątać Kościół na święta. Zapraszam do sprzątania na jutro. Jutro od 10.00 będę nawiedzał chorych. Dzisiaj po Mszach św. proszę o zgłaszanie chorych z naszych rodzin.

Zachęcam do lektury świeżej prasy katolickiej. Dzisiejszy podwójny bo świąteczny egzemplarz Niedzieli jest w cenie 10 zł. A od Nowego Roku tygodnik będzie w cenie 6 zł.

Intencje Mszy św.

Plan kolędy.