Dzisiaj trzecia Niedziela Wielkanocy i jednocześnie I m-ca, gdy Adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. Rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Zachęcam, abyśmy w tym tygodniu codziennie zgłębiali lekturę Pisma Św.

W środę przypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika głównego patrona Polski.

W miesiącu maju zapraszam na tradycyjne nabożeństwa ku czci NMP, które rozpoczynamy o 16.45.

W każdy czwartek trwamy na Adoracji Najświętszego Sakramentu od 17.30 do 18.30, na którą chętnych serdecznie zapraszam. Dziękuję p. Grażynie i Robertowi Orgasińskim, za przewodniczenie minionej Adoracji.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie Świątyni na Niedzielę.

Zachęcam do lektury świeżej prasy katolickiej.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć:

• Pochwat Szymon wolny, zam. parafia tutejsza os. Robot. i Magda Agata Jaros wolna ,zam. parafia tutejsza os. Robot. Zap. II.

W najbliższą Niedzielę o godz.16.00 w szczególny sposób chcemy dziękować za służbę i wszelką pomoc naszym Druhom Strażakom i otoczyć ich płomienną modlitwą.

Intencje Mszy świętych.