Dzisiaj II Niedziela Wielkiego Postu i jednocześnie trzecia miesiąca. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na potrzeby Kościoła. W modlitwach i w ofierze pamiętamy dziś o misjonarzach.

Na ławeczkach przy konfesjonałach, dla chętnych są do zabrania puszki na Jałmużnę Wielkopostną. Składając po 10 czy 20 groszy przez czas postu możemy ofiarować 5 czy 10 zł dla ubogich, co w skali całej diecezji może być konkretnym darem. Puszki zwracamy w Niedzielę Miłosierdzia.

We Wtorek przypada uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP, Opiekuna Pana Jezusa i całego Kościoła.

W piątki Wielkiego Postu o godz.16.30, zapraszam do udziału w nabożeństwie Drogi Krzyżowej wszystkich a szczególnie dzieci i młodzież. Dla kandydatów do Bierzmowania nabożeństwo Drogi Krzyżowej jest obowiązkowe. Nabożeństwo Gorzkich Żali wieńczy Niedzielną Mszę świętą o godz.16.00.

Nasze Rekolekcje parafialne będą w terminie od 31.03 do 02.04. Poniedziałek 01.04 będzie dniem Spowiedzi Wielkopostnej. Módlmy się do Boga, za ten szczególny czas, abyśmy jak najliczniej skorzystali z tego czasu łaski.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie Kościoła do Niedzieli.

Bóg zapłać za ofiary składane na termomodernizację naszej Świątyni. Na koncie parafialnym mamy już zgromadzone 94 520 zł.

Zachęcam do lektury świeżej prasy katolickiej.

Intencje Mszy świętych.

Błogosławieństwo Boże niech umacnia Nas na Wielkopostnej Drodze.