Dzisiaj druga Niedziela Wielkanocy-Miłosierdzia Bożego, rozpoczynająca 70 Tydzień Miłosierdzia. Dzisiaj zwracamy puszki z jałmużną wielkopostną i wszystkie ofiary są przeznaczone na Caritas czyli dzieła miłosierdzia K-ła.

Następna Niedziela jest I m-ca, i Adorujemy Chrystusa w Najświętszym Sakramencie. Rozpoczyna ona jednocześnie Tydzień Biblijny.

W poniedziałek Liturgia czci św. Katarzynę Sieneńską –patronkę Europy, we wtorek św. Wojciecha-patrona Polski, a w środę św. Józefa Rzemieślnika-patrona ludzi pracy.

W miesiącu maju zapraszam na tradycyjne nabożeństwa ku czci NMP, które rozpoczynamy o 16.45.

W piątek uroczystość NMP Królowej Polski- Głównej Patronki Naszej Ojczyzny. Jest to jednocześnie I Piątek m-ca.

Od tego czwartku wznawiamy Adorację Najświętszego Sakramentu od 17.30 do 18.30, na którą serdecznie zapraszam.

Dziękuję Pani Mieczysławie za przygotowanie Świątyni na Niedzielę. Rodzicom dzieci przygotowujących się I Komunii, za pielęgnację krzewów wokół Kościoła. Dziękuję za ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego w wysokości 1680 zł.

Zachęcam do lektury świeżej prasy katolickiej.

Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć:

  • Adrian Arkadiusz Fuchs wolny, zam. parafia tutejsza ul. Okrzei, i Dorota Polak wolna, zam. parafia M.B.Wspomożycielki Wiernych w Palczy zap.III
  • Łukasz Adam Wychowałek wolny, zam. parafia tutejsza, i Elżbieta Wieczorek wolna, zam. parafia Narodzenia NMP w Porąbce zap. III.
  • Pochwat Szymon wolny, zam. parafia tutejsza os. Robot i Magda Agata Jaros wolna ,zam. parafia tutejsza os. Robot. Zap. I.

Intencje Mszy świętych.