Dzisiaj IV Niedziela Adwentu.

Jutro Wigilia Narodzenia Pańskiego. Przypominam o zachowaniu tradycji i zwyczajów polskich podczas wieczerzy wigilijnej.

Pasterka o Północy. Taca jest przeznaczona na Fundusz Ochrony Życia. W środę święto św. Szczepana – pierwszego męczennika. Taca jest przeznaczona na uczelnie katolickie. W naszej Wspólnocie parafialnej Szkolna Orgiestra Dęta, uświetni Mszę św.o godz 10.30. Zachęcam, aby po Eucharystii ofiarą do puszki wesprzeć młode talenty.

W następną niedzielę święto Świętej Rodziny-Jezusa, Maryi i Józefa. To patronalne Święto Rodzin Katolickich.

Dziękuję 9 Paniom za przygotowanie K-ła do Świąt i 2 Panom za oprawienie choinek.

W tym tygodniu rozpocznę Wizytę duszpasterską zwaną Kolędą. Plan kolędy w Gablocie i na stronie internetowej.

Zapraszam chętnych do Służby Ministranckiej czy Lektorskiej.

Zachęcam do lektury świeżej prasy katolickiej. W tym tygodniu podwójny nr. „Niedzieli”

Intencje Mszy świętych.

Ponawiam prośbę do wszystkich Parafian, o składanie ofiary na cel projektu, aby decyzja dofinansowania termomodernizacji naszego K-ła została uprawomocniona. Jeśli każda rodzina parafii, ofiarowałaby 300 zł to posiadalibyśmy potrzebną pulę własnych środków. Składam serdeczne Bóg zapłać tym rodzinom, które już złożyły ofiarę na ten cel. Na koncie parafialnym mamy już zgromadzone 15.900 zł, i mam nadzieję, że do kwietnia uda się nam zamknąć projekt.

Błogosławieństwo Boże, niech umacnia Nas na piękne przeżywanie Świąt.