• Dzisiaj pierwsza Niedziela miesiąca listopada. Po każdej Mszy Świętej adorujemy Jezusa Eucharystycznego.
  • Po Mszy Świętej wieczornej, przed wystawionym Najświętszym Sakramentem będziemy się wspólnie modlić w intencji naszych Zmarłych, a zwłaszcza tych, których imiona zapisane są w tzw. „wypominkach oktawalnych”.
  • Przeżywamy bowiem „oktawalne dni modlitw za zmarłych”. Jeszcze w tym tygodniu w :  poniedziałek,  wtorek  i  środę odmawiamy o godz. 16.30 Różaniec za zmarłych, a o godz. 17.00 ofiarujemy w ich intencji Mszę Świętą.Serdecznie na tę modlitwę zapraszam.
  • W środę Rożaniec za Zmarłych będzie połączony z nowennową modlitwą  do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W sobotę – 11 listopada – przypada 99 Rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości. W związku z tą Rocznicą parafia Bobrowniki zaprasza na uroczystą Mszę Świętą – 12 listopada , na godz. 10.00  z  uroczystym  przemarszem Wojska . Szczegóły tej uroczystości znajdują się  na plakatach – w gablocie przed kościołem oraz w przedsionku naszego kościoła.
  • Do specjalnie przygotowanej puszki, pod chórem, można jeszcze złożyć dobrowolną ofiarę na potrzeby naszego Sosnowieckiego Seminarium.
  • W specjalnym Komunikacie Konferencji Episkopatu Polski nasi Biskupi przypominają, że z całą odpowiedzialnością popierają Obywatelski Projekt dotyczący zakazu handlu w niedzielę, która jest najważniejszym Dniem Świętym dla każdego człowieka a zwłaszcza chrześcijanina.
  • Już od dziś modlimy się przed Mszami Świętymi za naszych zmarłych w nowym układzie tzw.Wypominków. Bardzo serdecznie proszę aby jak najprędzej zgłaszać wszelkie błędy : pominięcia lub nieprawidłowo odczytywane imiona czy nazwiska a także godzinę – zwłaszcza, że wyjątkowo w tym roku w wielu Wypominkach nie zaznaczono godziny naszej wspólnej modlitwy.