• Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10.30 z licznym udziałem naszych dzieci /IV niedziela miesiąca/ ,odbędzie się poświęcenie podręczników do nauki Religii dla Przedszkolaków /grupy piecio- i sześciolatków/. Modlimy się w intencji Dzieci, Rodziców, Pani Katechetki i Wychowawców.
  • W piątek w Liturgii Świętego Kościoła obchodzimy Uroczystość Świętych Archaniołów : Michała, Gabriela i Rafała.
  • W najbliższą sobotę /30 września/ w Kościele parafialnym w Będzinie na Syberce zostanie odprawiona przez Ks.Bpa Ordynariusza uroczysta Msza Święta Dziękczynna za Nowo powstałe Kościoły w Diecezji Sosnowieckiej w 25 Rocznicę Jej istnienia.Ksiądz Biskup serdecznie zaprasza na tę Uroczystość.
  • W przyszłą Niedzielę-Pierwsza Niedziela Miesiąca PAŹDZIERNIKA – Niedziela ADORACYJNA. Po Mszy Św. o godz. 8.00 i 10.30, przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówimy wspólnie Jeden Dziesiątek Różańca Świętego, który niech będzie religijną zachętą do pobożnego odmówienia pozostałych czterech „dziesiątków” Różańca Świętego w naszych Katolickich Rodzinach.
  • Po Mszy Świętej Popołudniowej pierwsze Nabożeństwo Różańcowe.
    .
  • Nasz Parafialny Odpust ku czci Świętej Jadwigi ŚLĄSKIEJ przeżywać będziemy w naszej parafialnej Rodzinie – 22 PAŹDZIERNIKA  r. w NIEDZIELĘ. Uroczystą Sumę Odpustową  odprawi i okolicznościowe Kazanie wygłosi o godz.  12.00  Ks.Dyrektor naszego Kurialnego Wydziału Katechetycznego Ks.Dr. Michał Borda.
    Już dziś, na tę naszą Parafialną Uroczystość Bardzo Serdecznie Wszystkich Gości oraz Naszych Parafian  ZAPRASZAM.
    .
  • We wtorek /wyjątkowo/ nie będzie spotkania dla dzieci i młodzieży /”Wtorki Młodych”/.