• Przeżywamy dzisiaj w całym Kościele Światowy dzień Środków Masowego Przekazu – prasy, radia i telewizji oraz najnowszych nośników informacji. Pochylamy się z głęboką wiarą nad orędziem papieża Franciszka.
  • Podczas Mszy Świętej o godz. 10.30 poświęcone będą tornistry, podręczniki oraz przybory szkolne dla pierwszoklasistów.
  • Zapraszam bardzo serdecznie dzieci, ich Rodziców, a także Wychowawców.
  • W poniedziałek /jutro/ przypada w Liturgii Kościoła Święto Św.Stanisława Kostki, głównego Patrona dzieci i młodzieży. Dlatego też bardzo serdecznie zapraszam na wspólną Eucharystię wszystkie dzieci i młodzież z Rodzicami a zwłaszcza zapraszam Rodziców dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej /po Mszy Św. będzie krótkie spotkanie.
  • W przyszłą niedzielę / IV miesiąca/ Msza Święta o godz. 10.30 będzie odprawiona z licznym udziałem dzieci i młodzieży.
  • Podczas tej Mszy Świętej będą poświęcone podręczniki dla przedszkolaków z grupy pięcio- i sześciolatków.
  • Serdeczne Bóg zapłać Panu Markowi Wróblowi za bezinteresowne skoszenie trawy przy kościele i plebanii. Bardzo dziękuję.