• W tym tygodniu w Liturgii Kościoła: w poniedzialek wspominamy św.Augustyna, w piątek /1 września/ bł.Bronisławę – /78 rocznica wybuchu II wojny światowej/  modlimy się w int.poległych obrońców naszej Ojczyzny.
  • W środę o godz. 17.00 zostanie odprawiona Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a potem Msza Święta.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca września.
  • W piątek oddajemy cześć Jezusowemu Sercu, a w sobotę wspominamy Niepokalane Serce Maryi. Na mszę św. o godz. 17.00 zapraszam zwłaszcza Panie z Kół Różańcowych. Po mszy św. będzie tradycyjne, pierwszosobotnie nabożeństwo.
  • Kończą się wakacje dzieci i młodzieży. Dla wielu znów bez Pana Boga i Kościoła. To kolejny, religijny dramat.
  • W przyszłą niedzielę na godz. 10.30 zapraszam dzieci i młodzież, koniecznie z rodzicami /bo to Rodzice są najbardziej odpowiedzialni za religijne wychowanie dzieci i młodzieży/ na  MSZĘ ŚWIĘTĄ PRZEBŁAGALNĄ i DZIĘKCZYNNĄ  za czas wakacji.
  • Przed wystawionym Najświętszym Sakramentem /bo to pierwsza niedziela miesiąca/ będziemy przepraszać za wakacyjne zaniedbania i dziękować za wakacyjne przeżycia.
  • Ale pamiętajmy, że chociażby najpiękniejsze wakacje czy urlopy, ale bez Pana Boga ,są zawsze dla ludzi wierzących  wielką życiową porażką.
  • Początek Roku Szkolnego i Katechetycznego odbędzie się w poniedziałek – 4 września……szczegóły, za tydzień.
  • Z Sakramentu Pokuty dzieci i młodzież / Rodzice/ mogą korzystać od poniedziałku do soboty/włącznie/ od godz. 16.30  do  17.00.