• Dzisiaj 13 dzień sierpnia – dzień Fatimski.
    Po Mszy Św. popołudniowej, przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówimy Różaniec i modlitwy przez wstawiennictwo Najświętszej Matki Maryi.
  • We wtorek doroczna Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny zwana popularnie świętem Matki Bożej Zielnej. Błogosławieństwo ziół i kwiatów będzie na każdej Mszy Świętej.
    Tzn. o godz. 8.00  ,  10.30   i   16.00.
  • Na Mszy Św. o godz. 10.30 przeżywamy nasze doroczne, parafialne Dożynki. Podziękujemy wspólnie Dobremu Bogu za tegoroczne zbiory.
    To był trudny czas i może także czas nie najlepszych zbiorów ale chcemy naszemu Bogu podziękować za każde nawet najmniejsze dobro. Serdecznie na te modlitwę zapraszam.
  • Bardzo serdecznie dziękuję Panu Krzysztofowi Kalinowskiemu za bezinteresowne pomalowanie /konserwację/ metalowych elementów kościelnego ogrodzenia. Serdeczne Bóg zapłać.
  • Modlimy się w tych dniach o Boże błogosławieństwo dla pielgrzymujących  na Jasną Górę, a także w intencji wszystkich wypoczywających na wakacjach i urlopach zwłaszcza na terenie  naszej parafii.