• Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca lipca- Niedziela Adoracyjna. Po każdej Mszy Świętej będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu i comiesięczna Adoracja.
  • W poniedziałek w Liturgii Kościoła przeżywamy Święto św.Tomasza, Apostoła.
  • W środę o godz. 17.00 w naszym kościele parafialnym zostanie odprawiona Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a potem Msza Święta.
  • W tym tygodniu przypada : pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 16.30.
  • Bardzo SERDECZNIE witam wszystkich już przebywających a także przybywających ciągle do nas gości i zachęcam oraz zapraszam do religijnego przeżywania tego wolnego czasu w naszej parafialnej Rodzinie. Korzystajmy z duszpasterskiej posługi w naszej Wspólnocie.
  • Przypominam:
    – Porządek Mszy Św. w naszym kościele parafialnym jest wywieszony przed kościołem.  /niedziela: 8.00, 10.30, 16.00,  w dni powszednie  17.00/
    – Z sakramentu Pokuty korzystamy codziennie /kwadrans/ przed Mszą Świętą. W niedziele zapraszam nieco wcześniej /przed każdą Mszą św. modlimy się za zmarłych w tzw.Wypominkach/.
    – Kancelaria Parafialna zaprasza od poniedziałku do piątku /włącznie/ po mszach Świętych popołudniowych /t.j. około 17.30/