• Dziś – w Oktawie Uroczystości Bożego Ciała – eucharystyczne nabożeństwo z procesją wokół kościoła odbędzie się po Mszy Św. o godz. 10.30.
  • Po mszy św. popołudniowej wystawienie Najświętszego Sakramentu z Litanią do Serca Jezusowego.
  • W poniedziałek, we wtorek i w środę nabożeństwa eucharystyczne będą się odbywały po Mszach Św. Popołudniowych.
  • W czwartek o godz. 17.00 Msza Święta i zakończenie Oktawy Bożego Ciała z procesją eucharystyczną wokół kościoła i z tradycyjnym poświęceniem wianków z ziół i kwiatów.
  • W piątek przypada doroczna Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa a w sobotę Uroczystość Narodzenia Św.Jana Chrzciciela.
  • W piątek o godz. 9.30 zostanie odprawiona Msza Św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci i młodzieży naszej Szkoły.
  • W czwartek o godz. 16.00 msza Św. na zakończenie roku dla III klas naszego gimnazjum a o godz. 17.00 zakończenie  roku szkolnego i katechetycznego w szkole dla klas I, II i III.
  • Spowiedź dla dzieci i młodzieży we wtorek, środę i czwartek, tak jak to było przed rekolekcjami. Będziemy przychodzili w tych dniach do kościoła, w odpowiednich godzinach i poszczególnymi klasami.
  • Serdecznie dziękuję za ostatnio przeżytą pobożnie i radośnie Uroczystość Bożego Ciała oraz dziękuję całej asyście oraz dziewczynkom sypiącym kwiaty za udział w eucharystycznej procesji ulicami naszej parafii.
  • Bóg zapłać za pięknie przygotowane ołtarze: naszej Straży, Radzie Sołeckiej i Kole Gospodyń oraz mieszkańcom ul. Okrzei i Narutowicza oraz za przystrojenie trasy procesji. Bóg zapłać za ofiarowane do kościoła kwiaty.
  • Dziękuję bardzo serdecznie naszym Panom ze Straży a także Policji za utrzymanie porządku na trasie procesji oraz za troskę o nasze bezpieczeństwo.