• Z głęboką wiarą i chrześcijańską radością przeżywamy Liturgiczną Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego
  • Mszą Święta Rezurekcyjną poprzedzoną Eucharystyczną procesją wokół kościoła rozpoczynamy niezwykłe świętowanie zwycięstwa Jezusa nad śmiercią i wszelkim złem. Niech te Święta będą umocnieniem naszych ludzkich pragnień do przykładnego i świętego życia,niech pomogą nam w pokonywaniu swoich słabości i dodają sił do nieustannej walki o piękny wymiar naszego ziemskiego pielgrzymowania.
    Msze święte w ciągu dnia odprawione będą o godz. 10.30  i  16.00.
  • Jutro drugi Dzień Wielkanocnych przeżyć. Msze św. o godz.: 8.00 , 10.30 i 16.00.
    Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby Katolickich Uczelni w Polsce.
  • W środę o godz. 17.00 zostanie odprawiona Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a potem popołudniowa Msza Święta.
  • W przyszłą Niedzielę przezywać będziemy w całym Kościele Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Po Mszy Św. popołudniowej, przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  • Serdecznie dziękuję za wielkotygodniowe, wspólne przeżycia Liturgii Kościoła. Bóg zapłać Straży za wielkopiątkowe czuwanie przy Grobie Bożym.
  • Dziękuję za złożone w tym czasie ofiary : na kwiaty do Bożego Grobu, na potrzeby Caritas za zakupione chlebki miłości , za wielkopiątkowy dar na Bazylikę Grobu Bożego w Jerozolimie oraz za ofiary złożone na potrzeby naszego kościoła.
  • Dziękuję Pani Mieczysławie Romik za dekoracje kwiatowe ,Pani Annie Hetmańczyk za dekorację ołtarzową a także Pawłowi Kalinowskiemu, Mateuszowi Królowi i Krystianowi Andzel za pomoc w przygotowaniu Świątecznej dekoracji.
  • Na wtorek, na godz. 10.00 serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do rozbiórki: ołtarza wystawienia oraz Grobu Pańskiego.
  • W czwartek o godz. 18.00 w Domu Św. Józefa w Będzinie będzie odprawiona Imieninowo – Urodzinowa  Msza Święta w int. ks. Kanonika Włodzimierza Torbusa. Wszystkich ,którzy chcieliby w tej Mszy Świętej uczestniczyć serdecznie proszę o wcześniejsze zapisy u Pani Ani Dydak, u Pana Sołtysa bądź w zakrystii /będzie autokar/.