• Dzisiaj rozpoczynamy w całym Kościele 50 Tydzień Modlitwy o Trzeźwość w naszych rodzinach i w naszej Ojczyźnie. O godzinie 10.30 zostanie odprawiona msza św. z udziałem dzieci.
  • W środę – POPIELEC – początek Wielkiego Postu – czasu solidnej i odpowiedzialnej walki o nasze dusze. Msze święte z obrzędem posypania głów popiołem będą odprawione o godz. 10.00  i  17.00.
  • W piątek – pierwszy miesiąca marca – Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla wszystkich o godz. 16.30 a potem wieczorna Msza św. pierwszopiątkowa. Spowiedź od godz. 16.00.
  • W sobotę, we wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi, na mszę św. o godz. 17.00 serdecznie zapraszam zwłaszcza członkinie Kół Różańcowych.
  • W przyszłą niedzielę – comiesięczna Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po mszy św. popołudniowej  /16.30/ Nabożeństwo Gorzkich Żali.
  • Nasze Parafialne Rekolekcje Wielkopostne rozpoczną się w II Niedzielę Wielkiego Postu 12 marca 2017 r.  /będzie je prowadził ks.Zbigniew Kozłowski/. Trwać będą : w III niedzielę  i   w IV  niedzielę  Wielkiego Postu. Spowiedź – 27 marca. Plan na cały Wielki Post jest wywieszony w gablocie przed kościołem oraz dostępny na naszej stronie internetowej.
  • Rekolekcje dla dzieci i młodzieży odbędą się w Wielkim Tygodniu

Zwróćmy uwagę :