• Dzisiaj pierwsza Niedziela miesiąca lutego. Po każdej Mszy św. adorujemy Jezusa w Eucharystii.
  • W sobotę – 11 lutego w kolejną rocznicę Objawień Matki Bożej w Lourdes obchodzimy tradycyjny Dzień Chorego.
    To nie tylko dzień szczególnej pamięci ale przede wszystkim to dzień, który przypomina nam nieustanną troskę o naszych cierpiących braciach – w modlitwie i chrześcijańskiej posłudze.
  • Bardzo serdecznie dziękuję i gratuluję dzieciom oraz ich opiekunom : Państwu Grażynie i Robertowi Orgasińskim za przygotowany i pięknie wykonany koncert kolęd w ostatni wtorek /tzw.Wtorek Młodych/. Szkoda tylko, że tak niewielkie było zainteresowanie.
  • Bóg zapłać : Paniom i Panom naszej parafii za pomoc w rozbieraniu świątecznej dekoracji oraz w uprzątaniu naszego kościoła:
    Mieczysławie Romik, Lucynie Kozera,
    Magdalenie Sapińskiej, Krystynie Krawczyk,
    Stanisławie Lewandowskiej, Ilonie Masło,
    Halinie Kotuła, Zofii Ferdyn, Teresie Holik,
    Januszowi Możdżeń, Władysławowi Katolik,
    Henrykowi Pawełczyk, Zdzisławowi Kuśmierskiemu,
    Markowi Wróbel, Stanisławowi Ferdyn,
    Pawłowi Kalinowskiemu, Mateuszowi Król,
    Pawłowi Przybyłek, Mateuszowi Zemło.
    Dziękuję przy tej okazji Panu Stanisławowi Dyszy za ofiarowaną żywą choinkę do kościoła a także druhom Strażakom za pomoc w wycięciu tego drzewka. Serdecznie dziękuję.