Całkiem spora grupa bardzo sympatycznych Pań, wypełnia codziennie prośbę Matki Boskiej Fatimskiej, o odmawianie modlitwy różańcowej.

Każda z Członkiń Róży Różańcowej, odmawia dziesiątkę różańca , zgodnie z zaleceniami koordynujących wszystko Pań Zelatorek. U Pani Krysi, sprawującej pieczę nad wszystkim, odbywają się spotkania organizacyjne, przy kawie i ciasteczku, gdzie omawiane są cele i intencje na kolejne miesiące. Grupa nie tylko modli się, ale i wspólnie świętuje różne jubileusze, pamięta zawsze o urodzinach czy imieninach członkiń Żywego Różańca.

Od stycznia tego roku, w każdą pierwszą sobotę miesiąca, Panie spotykają się na Mszy Świętej, a potem w naszej nowo powstałej salce katechetycznej odmawiają modlitwę różańcową do Niepokalanego Serca Maryi. W styczniu i w lutym spotkania odbywały się w atmosferze wspólnych śpiewów kolęd i pieśni maryjnych przy akompaniamencie gitary. Do tego zawsze było pyszne ciasto i kawusia.

Jako, że w marcu rozpoczął się czas Wielkiego Postu, spotkania odbywają się w bardziej refleksyjnej atmosferze – modlitwy, zadumy, powagi.