• Wraz z całym Kościołem dziękujemy Dobremu Bogu za dar Jego Miłosierdzia. Wychwalamy Boga Miłosiernego i bez reszty oddajemy swoje życie Bogu bogatemu w Miłosierdzie.
  • Podczas Mszy Świętych o godz. 8.00 i 10.30  słuchać będziemy Listu Księży Biskupów, a po Mszy św. popołudniowej, przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówimy wspólnie Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  • W poniedziałek, w Liturgii Kościoła obchodzimy /przeniesioną z niedzieli/ Uroczystość Św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika, głównego Patrona Polski, a we wtorek przeżywamy święto Św. Marka, ewangelisty.
  • W środę o godz. 17.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a potem popołudniowa Msza Święta.
  • Bardzo serdecznie dziękuję pięciu Paniom i pięciu Panom naszej parafii za pomoc w rozbiórce Świątecznej dekoracji.
  • W przyszłą niedzielę przeżywamy Kolejny Tydzień Biblijny. Przez czytanie i rozważanie Pisma Świętego poznajemy bliżej naszego Pana Jezusa Chrystusa.