• Trwają nasze Parafialne Rekolekcje Wielkopostne. Msze Święte z naukami rekolekcyjnymi o godz. 8.00 i  10:30.
    Po Mszy Świętej wieczornej Nabożeństwo Gorzkich Żali.
  • W tygodniu – w dni powszednie:
    o godz. 16.00  Wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia.
    o godz. 16.45 czytanie Pisma Świętego, a o godz. 17.00 Msza Święta.
    Po Koronce do Bożego Miłosierdzia – do czytania Pisma Świętego okazja do spowiedzi.
    /w sobotę ze względu na Rekolekcyjną spowiedź w parafii Pyrzowice gdzie będę pomagał w spowiedzi Msza Święta wieczorna rozpocznie się o godz. 18.00. Wystawienie Najświętszego Sakramentu – od godz. 16.30/.
  • W środę przed Mszą Świętą wieczorną Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W piątek Nabożeństwo Drogi Krzyżowej dla wszystkich o godz. 16.30. /wcześniej zakończenie Adoracji Najświętszego Sakramentu.
  • W sobotę przypada w całym Kościele – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W katedrze Sosnowieckiej – Uroczystą Mszą Świętą pod przewodnictwem Księży Biskupów rozpoczną się obchody 25 rocznicy powstania naszej Diecezji. Ksiądz Biskup Ordynariusz serdecznie zaprasza./komunikat Ks. Bpa/
  • W przyszłą niedzielę – IV Wielkiego Postu w Rodzinie Naszego Parafialnego Kościoła wspólnie będziemy się przygotowywać do Sakramentalnej Spowiedzi, która będzie dnia następnego tzn. w poniedziałek 27 marca od godz. 9.00 do 10.00 oraz od 16.00 do 17.00. Będą księża z naszego Dekanatu, będzie można spokojnie ze spowiedzi skorzystać. Już dziś proszę – nie odkładajmy spowiedzi na ostatnie dni i i  godziny.
  • O godz. 10.00 będzie Msza Święta w intencji i z udziałem starszych i chorych z błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem oraz Namaszczeniem Chorych /Sakramentem Chorych/.
  • Bardzo serdecznie dziękuję tym wszystkim którzy podjęli ścisły post /chleb i woda/ zwłaszcza w ostatni piątek  – w Dzień Miłosierdzia w naszej parafii /jako wynagrodzenie za liczne grzechy naszej wspólnoty/. Dziękuję tym wszystkim, którzy trwali – czasem kilka godzin tutaj w kościele ofiarując swój czas, swoje siły, swoją modlitwę o opamiętanie, nawrócenie i wiarę dla mieszkańców naszej parafii.  Bóg zapłać chorym i cierpiącym za ofiarę swojego krzyża /o to jeszcze proszę/.
  • Sprostowanie: 29 marca – ŚRODA –  po IV niedzieli Wielkiego Postu – ze względu na spowiedź w parafii Tąpkowice – Msza Święta wieczorna będzie o godz. 16.00 / na kartkach i na wcześniejszej zapowiedzi jest godz. 18.00/