26 maja jest dniem bogatym w różne wydarzenia. Wszak jest to powszechnie znany Dzień Matki, kiedy to naszym kochanym mamom składamy najserdeczniejsze życzenia. Tego dnia przypada wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera. Również nasz prezbiter, nasz Ksiądz Proboszcz tego dnia obchodzi swoje święto, rocznicę święceń kapłańskich. W tym roku przypada 38. rocznica tego ważnego wydarzenia. Z tej okazji, na koniec Mszy Świętej, dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej złożyły w imieniu wszystkich parafian najserdeczniejsze życzenia, których treść publikujemy poniżej:

Księże Proboszczu

Życzymy Ci wszelkich łask Bożych i sił potrzebnych w pracy duszpasterskiej, byś przez kapłańskie ręce niósł ludziom Jezusa.

Niech zawsze towarzyszy Ci łaska Boża i mądrość, a także ludzka życzliwość i wsparcie.
Życzymy dobrego zdrowia, dużo radości i pięknych owoców pracy kapłańskiej. Polecamy Cię nieustannej opiece Maryi Panny!