• Przeżywamy dzisiaj w liturgii Kościoła drugi dzień Świąt Wielkanocnych.
  • Ofiary składane na tacę są przeznaczone na potrzeby Uczelni Katolickich w Polsce.
  • Przez cały tydzień trwa oktawa Świąt Wielkanocnych.
  • W przyszłą niedzielę – II Wielkanocy przypada Niedziela Miłosierdzia. Ponieważ jest to pierwsza niedziela miesiąca kwietnia dlatego po każdej mszy świętej przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia z aktem osobistego oddania Jezusowi Miłosiernemu.
  • W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy będzie połączona ze mszą św. popołudniową.
  • W tym tygodniu wypada także pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W pierwszy piątek okazja do spowiedzi od godz. 16.30.
  • Serdecznie dziękuję za pobożnie przeżytą liturgię Wielkiego Tygodnia.
  • Dziękuję Panom za pomoc w przygotowaniu świątecznej dekoracji Ciemnicy i Bożego Grobu. Pani Mieczysławie Romik dziękuję za kwiatowe dekoracje w naszej świątyni , Pani Bożenie Ligęza i Pani Annie Hetmańczyk dziękuję za ofiarowane do kościoła kwiaty i dekorację ołtarzową.
  • Bóg zapłać za ofiary złożone podczas Adoracji Krzyża w  Piątek na miejsca Biblijne w Ziemi Świętej. Za ofiary złożone na kwiaty do Bożego Grobu i urządzenie Ciemnicy oraz za ofiary składane dzisiaj.
  • Dziękuję za obecność i pobożny udział w procesji Rezurekcyjnej i porannej liturgii ministrantom, lektorom, chórowi i panu organiście, Bóg zapłać Straży /także za obecność w Wielki Piątek i czuwanie prze Grobie Pańskim/, dziękuję pocztom sztandarowym i różnym grupom parafialnym a także wszystkim obecnym i świętującym w Rodzinie naszego Kościoła radość ze Zmartwychwstania Chrystusa