• We wtorek w liturgii Kościoła przeżywać będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego zwane popularnie Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte z błogosławieństwem gromnic będą odprawione w naszym kościele parafialnym o godzinie : 10.00  i  16.00. Tradycyjnie już tego dnia modlimy się w intencji  wszystkich zakonników i zakonnic  oraz wspieramy zakony klauzurowe  materialnie.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek oraz pierwsza sobota miesiąca lutego. Spowiedź w pierwszy piątek miesiąca od godziny 16.30 /z Sakramentu Pokuty można skorzystać codziennie przed mszami świętymi/.
  • W przyszłą niedzielę po każdej mszy świętej adorujemy Jezusa obecnego w znaku chleba.
  • W najbliższą środę od godziny 9.00 będziemy demontowali świąteczną dekorację naszego kościoła. Wszystkich chętnych zapraszam bardzo serdecznie do pomocy.
  • Za tydzień , tj. 7 lutego wolontariusze ze Stowarzyszenia Opieki Paliatywnej z Będzina będą zbierali do puszek przed naszym kościołem ,dobrowolne ofiary na rzecz Hospicjum niosącego pomoc ludziom z bardzo poważnymi schorzeniami.
  • W dniu 3 lutego /środa/ w przychodni lekarskiej w Dobieszowicach odbędą się specjalistyczne badania USG Doppler. /szczegóły w gablocie przed kościołem/.
  • Od 29 stycznia w polskich kinach można oglądać film pt.: „Bernadetta. Cud w Lourdes”. Lista kin, które wyświetlają ten film jest na stronie internetowej: www.bernadetta-film.pl
  • Bardzo serdecznie dziękuję za życzliwe i miłe przeżycia duszpasterskiej wizyty w naszej parafii. Bóg zapłać za niemal codzienny transport, za miłe rozmowy i radosną atmosferę codziennych spotkań. Dziękuję za wszelkie złożone ofiary:  te z racji kolędy jak i te złożone na potrzeby naszej parafii.
  • Serdecznie również dziękuję wszystkim za modlitwę i gorące życzenia w ubiegłą niedzielę.