• W Imię Boże z chrześcijańską nadzieją rozpoczynamy nasze wspólne Wielkopostne Rekolekcje Parafialne,które poprowadziim. św. Barbary w Sosnowcu.ks. Jacek Konieczny – kapelan Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego
  • Drugi dzień Rekolekcji rozłożony jest niejako na cały tydzień. To będzie także czas bardzo szczególny. Codziennie przed Najświętszym Sakramentem będziemy mogli ze swoim Bogiem w głębokiej ciszy i skupieniu porozmawiać o swoich nawet najbardziej intymnych sprawach.
  • Plan tych dni jest wywieszony w gablocie oraz będzie na naszej stronie internetowej.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek oraz pierwsza sobota marca.
  • Z sakramentu spowiedzi /poza wtorkiem i sobotą/ można korzystać podczas Wystawienia Najświętszego Sakramentu.
  • W piątek przypada w liturgii Kościoła Święto św. Kazimierza Królewicza
  • W przyszłą Niedziele będą nasze kolejne Rekolekcyjne spotkania jako przygotowanie do Sakramentu Pojednania. /spowiedź w poniedziałek po przyszłej niedzieli/.
  • Mszą świętą o godz. 10.30 swoje rekolekcje rozpoczyna młodzież gimnazjum i dzieci ze szkoły Podstawowej oraz przedszkolaki. Zachęcam do modlitwy.
  • Parafia Matki Bożej Bolesnej w Czeladzi – Piaski zaprasza na Zagłębiowskie Warsztaty wokalno – instrumentalne z zakresu muzyki i śpiewu Gregoriańskiego w dniach 4 i 5 marca. Szczegóły znajdują się na plakatach.