• Dzisiaj pierwsza niedziela stycznia. Po każdej mszy świętej adorujemy Jezusa w Najświętszym Sakramencie.
  • We wtorek  w liturgii Kościoła wypada tradycyjna Uroczystość Objawienia Pańskiego zwana popularnie Świętem Trzech Króli. Poświęcenie kadzidła, kredy i wody odbędzie się na wszystkich mszach świętych. Modlitwą i naszą osobistą ofiarą wspieramy tego dnia misje katolickie na całym świecie.
  • W środę o godz. 17.00 będzie Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a potem msza święta.
  • W przyszłą niedzielę , Uroczystością Chrztu Pana Jezusa w Jordanie kończy się Okres Bożego Narodzenia chociaż nie kończy się tradycyjny śpiew kolęd. Kolędy śpiewamy do dnia 2 lutego.
  • W tym tygodniu , z racji kolędy msze św. codzienne: we czwartek i piątek odprawione zostaną o godz. 8.00. Będą to msze święte w intencji naszej parafialnej wspólnoty.
  • Serdeczne Bóg zapłać za wspólne przeżycia Nowego Roku. Dziękuję za wszelkie życzenia ,dobre słowa, za życzliwość, zrozumienie i wsparcie.