• Wraz z całym Kościołem w tę drugą Niedzielę Wielkanocną dziękujemy Dobremu Bogu za dar Jego Miłosierdzia. Wychwalamy Boga Miłosiernego i oddajemy swoje życie bez reszty Bożemu Miłosierdziu. Przed południem, po Mszy Świętej/ 8.00 i 10.30/ przed wystawionym Najświętszym Sakramentem odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia oraz akt osobistego oddania. Natomiast po południu , w Godzinie Miłosierdzia – o godz. 15.00, koronką do Bożego Miłosierdzia rozpocznie się Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 16.00, po modlitwach do Jezusa Miłosiernego zakończenie adoracji i Msza Święta.
  • Jutro /poniedziałek/ będziemy przeżywali w liturgii Kościoła przeniesioną z 25 marca /Wielki Piątek/ Uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
  • Jutro na godz. 9.00 zapraszam wszystkich chętnych do rozbiórki i uporządkowania dekoracji świątecznych.
  • W środę o godz. 17.00 zostanie odprawiona Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a potem popołudniowa Msza Święta.