• Dzisiaj w Drugim Dniu Świąt Bożego Narodzenia przeżywamy Święto Św.Szczepana, pierwszego męczennika. Msze św. jak w każdą niedzielę i Święto  tzn.   8.00, 10.30  i 16.00. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na potrzeby Katolickich Uczelni.
  • Jutro /wtorek/ przypada Święto Św.Jana Apostoła i Ewangelisty a w środę Święto Świętych Młodzianków. W piątek Święto Świętej Rodziny./Post tego dnia nie obowiązuje/.
  • W sobotę zakończenie 2016 r. O godzinie 15.00 w naszym kościele parafialnym zostanie odprawione nabożeństwo dziękczynno – błagalne na zakończenie Roku a potem wieczorna Msza Święta.
  • W przyszłą niedzielę Uroczystością Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny rozpoczynamy Nowy 2017 Rok.
  • Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy tak pięknie włączyli się w porządkowanie naszego parafialnego kościoła / w poniedziałek i piątek/ oraz za pomoc w przygotowaniu świątecznej dekoracji.
  • Bóg zapłać za złożone w tym czasie ofiary:
    na potrzeby naszej parafii/z niedzieli „kopertowej”a także ofiara ze sprzedaży kartek z intencjami/,
    na Fundusz Życia /pasterka/,
    na Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom /przy zakupie wigilijnej świecy Caritas/ oraz
    za ofiary składane dzisiaj na potrzeby Katolickich Uczelni.