• Dzisiaj w naszym kościele parafialnym po każdej mszy św. adorujemy Jezusa w Eucharystii.
  • Po mszach św. o godz. 8.00 i 10.30 przy wystawionym Najświętszym Sakramencie odmówimy wspólnie litanię do Wszystkich Świętych a po mszy św. wieczornej odmówimy Różaniec w intencji naszych zmarłych na zakończenie oktawy Uroczystości Wszystkich Świętych.
  • Jutro w liturgii Kościoła przeżywamy Święto Rocznicy poświęcenia Bazyliki na Lateranie. Zapraszam serdecznie na mszę św. w intencji Ojczyzny na godz. 17.00. Msza św. będzie poprzedzona Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • We wtorek wspomnimy św. Leona Wielkiego , papieża i Doktora Kościoła natomiast w środę we wspomnienie św. Marcina z Tours obchodzimy nasze narodowe Święto odzyskania przez Polskę Niepodległości.
  • W przyszłą niedzielę wraz z alumnami naszego Sosnowieckiego Seminarium będziemy się wspólnie modlić w intencji naszej duchownej Uczelni oraz będziemy Dobrego Boga prosić o święte powołania do służby w Chrystusowym Kościele a także materialnie będziemy wspierać nasze Seminarium Duchowne.
  • Serdeczne Bóg zapłać za ofiarowane do naszej Świątyni kwiaty.
  • Dziękuję serdecznie za ofiary złożone tradycyjnie przy okazji wypominków i przypominam jednocześnie, że od dziś modlimy się w intencji naszych zmarłych przed każdą mszą św. w nowym układzie wypominków dlatego bardzo proszę aby jak najszybciej zgłaszać wszelkie nieprawidłowości w zapisie wypominanych zmarłych .
  • Bóg zapłać za wspólną modlitwę przez całą oktawę modlitw za zmarłych.
  • Na stronie internetowej naszej parafii są już wypisane intencje mszy świętych do połowy grudnia.
  • Serdecznie proszę aby i tutaj sprawdzić prawidłowość zapisu intencji.