• W całym Kościele przeżywamy dzisiaj doroczną Uroczystość Wszystkich Świętych. Z wielką miłością i powagą wspominamy świętych wyniesionych uroczyście na ołtarze a także wszystkich tych, którzy przeszli przez ziemię drogą Bożych przykazań a jednocześnie z głęboką wiarą nawiedzamy groby naszych bliskich aby także w takiej scenerii zadumać się nad naszym chrześcijańskim życiem oraz naszym powołaniem do świętości.

• W naszym kościele parafialnym zostanie przed południem odprawiona msza św. o godz. 10.30 w intencji naszych zmarłych.Różaniec poprzedzi żałobna procesja główną aleją cmentarza , z modlitwą za zmarłych i pokropieniem grobów wodą święconą. O godzinie 14.00 rozpocznie się wspólna liturgia z Uroczystości Wszystkich Świętych za naszych zmarłych. O godzinie 13.30 na cmentarzu grzebalnym przy ołtarzu polowym odmówimy wspólnie różaniec w intencji zmarłych z naszych rodzin oraz zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu.

• Jutro /poniedziałek/ wypada liturgiczne Wspomnienie Wszystkich Zmarłych.Dotyczy to zwłaszcza tych ,którzy po śmierci potrzebują oczyszczenia w miłości , czyli czyśćca ,który jest „przedsionkiem nieba”. Ten dzień zwany Dniem Zadusznym to czas szczególnej modlitwy aby zmarli mieli udział w Chrystusowym zwycięstwie nad śmiercią.

• Od jutra przez cały tydzień o godz. 16.30 będziemy w naszym kościele odmawiać Różaniec za naszych zmarłych. Przed każdym dziesiątkiem wspominać będziemy imiona naszych zmarłych zapisanych w tzw. Wypominkach Oktawalnych. Po różańcu o godz. 17.00 będzie wspólna Eucharystia za naszych zmarłych.

• W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca listopada.

• W środę wspomnimy w liturgii św. Karola Boromeusza , biskupa.

• W przyszłą niedzielę będziemy po każdej mszy świętej adorowali Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

• Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary /720 zł/ w „Dzień Papieski” na tzw. Dzieło Nowego Tysiąclecia.

• Bóg zapłać ministrantom za odniesione ostatnio sukcesy sportowe.