• Dzisiaj o godz. 16.00 wieczorna msza święta a potem przed wystawionym Najświętszym Sakramentem będzie odprawione nabożeństwo różańcowe.
  •

• W tygodniu odmawiamy różaniec codziennie przed mszą świętą wieczorną , t.j. o godzinie 16.30
  •

• W środę w liturgii Kościoła przeżywamy święto Świętych Apostołów : Szymona i Judy Tadeusza.
  •

• W przyszłą niedzielę obchodzimy doroczną Uroczystość Wszystkich Świętych. W naszym kościele parafialnym , jak co roku ,będzie odprawiona jedna /oktawalna/ msza święta o godz. 10.30.
  •

• Natomiast o godz. 13.30 zgromadzimy się na naszym cmentarzu grzebalnym na wspólny różaniec za wszystkich zmarłych. Przed każdym dziesiątkiem różańca będziemy wspominać naszych zmarłych zapisanych w tzw. wypominkach oktawalnych.
  •

• Różaniec poprzedzi żałobna procesja główną aleją naszego cmentarza z pokropieniem grobów naszych zmarłych wodą święconą.
  •

• O godzinie 14.00 rozpocznie się msza święta z uroczystości Wszystkich Świętych w intencji naszych drogich zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu oraz zmarłych z naszych rodzin.
  •

• Tradycyjnie już przy wejściu na cmentarz alumn naszego Sosnowieckiego Seminarium będzie zbierał dobrowolne ofiary na potrzeby naszej diecezjalnej Uczelni.
  •

• Serdeczne Bóg zapłać : wszystkim grupom parafialnym i wszystkim obecnym w kościele w ubiegłą niedzielę za piękne i religijne przeżycie naszego parafialnego odpustu ku czci św. Jadwigi Śląskiej.
  •

• Bardzo serdecznie dziękuję panu Krzysztofowi Bąbikowi i jego firmie budowlanej za wykonane przy obu zakrystiach prace remontowe, za urządzenie nowej kancelarii oraz za poprawki przy schodach wejściowych do naszej świątyni.