• Rozpoczynamy dzisiaj w kościele Tydzień szczególnej troski o Chrześcijańskie Wychowanie dzieci i młodzieży.
    Codzienne nabożeństwa popołudniowe ofiarujemy w intencji naszych katolickich rodzin, które są kolebką życia chrześcijańskiego.
  •

• Jutro /poniedziałek/ przeżywamy w Liturgii święto Podwyższenia Krzyża Świętego, obchodzone każdego roku na pamiątkę odnalezienia przez św. Helenę autentycznego drzewa krzyża, na którym umarł Jezus Chrystus. Było to 14 września 325 r.
  •

• W środę o godz. 17.00 zostanie odprawiona Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a potem msza Święta.
  •

• W piątek przypada liturgiczne wspomnienie św.Stanisława Kostki patrona dzieci i młodzieży.
    Na mszę św. o godz. 17.00 zapraszam wszystkie dzieci, a nade wszystko młodzież gimnazjalną, która tą wspólną Eucharystią rozpoczyna przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania.
  •

• W przyszłą niedzielę podczas mszy św. o godz. 10.30 będzie uroczyste poświęcenie przyborów szkolnych dla przedszkolaków. Bardzo serdecznie zapraszam przedszkolaki z rodzicami.
  •

• Bóg zapłać za złożone w ubiegłą środę elektrośmieci, które są wykorzystywane w różny sposób a pozyskane pieniądze wspierają biedne kraje misyjne.