• W liturgii Kościoła dziś w niedzielę Oktawy Uroczystości Bożego Narodzenia przeżywamy Święto Świętej Rodziny z Nazaretu : Jezusa, Maryi i Józefa
  • Modlimy się o Boże Błogosławieństwo dla naszych katolickich rodzin o moc wiary i chrześcijańskie świadectwo.
  • W czwartek zakończenie starego 2015 roku. O godzinie 15.00 w naszym kościele parafialnym przy wystawionym Najświętszym Sakramencie będziemy wspólnie dziękować Dobremu Bogu za wszelkie otrzymane od Niego Dobro w minionym czasie, a także będziemy prosić o potrzebne nam łaski na przyszłość. Po nabożeństwie dziękczynno – błagalnym rozpocznie się msza święta. Bardzo serdecznie na tę modlitwę zapraszam.
  • W piątek Uroczystością Świętej Bożej Rodzicielki Maryi rozpoczniemy Nowy 2016 Rok. Będziemy, zwłaszcza tego dnia, modlić się wzajemnie za siebie, aby Dobry i Miłosierny Bóg prowadził nas bezpiecznie po drogach naszego niespokojnego życia w tym nowym czasie. A także będziemy prosić Boga o łaskę pokoju dla całego świata. Tego dnia przypada Światowy Dzień Pokoju. Msze święte będą odprawione o godz. 8.00 , 10.30 i 16.00.
  • W przyszłą niedzielę jako pierwszą w miesiącu, po każdej mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Serdeczne Bóg zapłać za wspólnie przeżyte Święta Bożego Narodzenia. Niech ten czas szczególnej łaski i dobra towarzyszy nam przez najbliższy i jak najdłuższy czas.
  • Serdecznie dziękuję za świąteczne udekorowanie naszego kościoła i przygotowanie bożonarodzeniowej szopki:
    Paniom:  Mieczysławie Romik  i Stanisławie Lewandowskiej,
    Panom: Henrykowi Pawełczykowi, Januszowi Możdżeniowi, Zdzisławowi Kuśmierskiemu
    oraz naszej młodzieży: Mateuszowi Królowi, Pawłowi Kalinowskiemu, Krystianowi Andzel oraz Mateuszowi Zemło.
  • Serdecznie dziękuję również za umycie naszego kościoła Paniom: Magdalenie Sapińskiej, Halinie Kotuła i Mieczysławie Romik.
  • Bóg zapłać za złożone ofiary: na potrzebujące dzieci ze świec adwentowych Caritas, na tzw. Fundusz Życia z Pasterki oraz na szkoły katolickie w II dniu Świąt.
  • Bardzo serdecznie dziękuję za wszelkie przesłane życzenia Świąteczne: różnym organizacjom rządowym, grupom parafialnym oraz osobom prywatnym.