So, 26.09.

17:00

+ Ignacego Elżbietę Tadeusza Halinę Przybyłków, Helenę Antoniego Słania, Włodzimierza Zdzisława Waldemara Barbarę Czech od rodziny.

Ndz, 27.09.

 

XXVI Niedziela Zwykła

 

08:00

+ Wł-wa Józefę Zenobię Wyderka,Walerię Józefa Blochów,

 

 

+ z r.Wyderka, Bloch od Zygmunta Wyderki z rodz.

 

10:30

+ Tomasza Ferdyn od mieszk.ul.1maja, kolegów KWK Bobrek-Piekary.

 

16:00

+ Bogusławę Józefa Ferdyn, Wł-wę Wł-wa Pierzchała, Jadwigę Ferdyn w 1r.

Wt, 29.09.

17:00

+ Barbarę Herbut od cioci Marysi z wujkiem z Rabki,kuzyna Darka Ireny Moniki i Szymona z Rabki Zdr; Kacpra Haliny i Jasia z Rabki Zdrój.

Śr, 30.09.

17:00

+ Annę 2r.Waldemara Przybyłek.

 

 

W int. dusz czyścowych.

Czw, 01.10.

17:00

+ Tomasza Ferdyn od rodzin Sobczyków, Pierzchałów i Wróbel.

Pt, 02.10.

17:00

+ Andrzeja Wyderka od cioci Stefanii,kuzynów Anny,Wł-rza,Henryka Wyderka z r-mi.

 

 

+ Krystynę Wyderka z Niwki od cioci Stefanii i kuzynów Wł-rza i Henryka z r-mi.

So, 03.10.

13:00

Chrzest

 

17:00

+ Reginę Kocot 5r.od dzieci.

Ndz, 04.10.

 

XXVII Niedziela Zwykła

 

08:00

Dzięk-błag. w int. Kół Różańcowych

 

10:30

+ Henrykę 9r.Henryka Watoła od dzieci;

 

 

+ Józefę Pawlik od rodziny

 

16:00

+ Genowefę 4r.Stanisława Caban od córki i syna z rodz.

 

 

+ Mariannę Opara 13r. od męża Zenona z rodz.

Wt, 06.10.

17:00

+ Bożenę Helenę Franciszka Ferdyn od męża z córkami i rodz.

Śr, 07.10.

17:00

+ Marię Królczyk od syna z rodz, Marii Korolczuk z rodz.

Czw, 08.10.

17:00

+ Apolonię 4r. Jana Jackiewicz, Tadeusza Kosielskiego, Elżbietę Franciszka Olszówków od rodziny.

Pt, 09.10.

17:00

+ Barbarę Herbut od Anny i Józefa Kazielec z rodz. sasiadki Heleny Ferdyn z rodz, Bożeny Jana Młynarczyk z rodz.

So, 10.10.

17:00

+ Zbigniewa Szlęk 3r.od żony,córki,syna z r-mi.

 

 

+ Walerię Józefa Szlęk, Stefanię Eugeniusza Pilc .

Ndz, 11.10.

 

XXVIII Niedziela Zwykła - Dzień Papieski

 

08:00

+ Ryszarda Przybyłka10r.od żony i córki z r.,+ rodziców i teściów,+ x.Franciszka

 

10:30

+ Halinę Marię Bernarda Ziębów, Annę Sta-wa Mariannę St-wa Masłoniów, Martę Józefa Ferdynów, Marię Mariannę Władysława Świerdzów.

 

 

Dzięk-błag.w int.dzieci i rodziców w rocz. I Komunii św.

 

16:00

+ Krzysztofa Cieśla 6r. od żony i córek z rodz.

Wt, 13.10.

17:00

+ Wł-wę3r.St-wa56r.Barbarę Tadeusza Ferdyn, Stefanię Józefa Dydak

Śr, 14.10.

17:00

+ Lidię Cieśla-Śliz, Janinę Bolesława Cieśla.

Czw, 15.10.

17:00

+ Barbarę Herbut od siostry Oleńki z mężem i Anią z r.,Ireny St-wa Krawczyk.

Pt, 16.10.

17:00

+ Elżbietę Kazimierza Mariannę Józefa Kurczabińskich, Władysława Władysławę Wyderka, Jadwigę Antoniego Karwowskich.

So, 17.10.

17:00

+ Bożenę 2r.Ligęza

 

 

+ Zenobię Bartoszewicz w r.śm.od męża St-wa, syna Waldemara i Honoraty.

Ndz, 18.10.

 

XXIX Niedziela Zwykła - ODPUST PARAFIALNY

 

08:00

+ Irenę7r.Henryka Pietruk,Bolesława Molika od syna Wł-wa z żoną i dziećmi Marcinem i Roksaną.

 

12:00

Za Parafian,

 

 

+ Ks.Kan.Włodzimierza Torbus od rodz.Torbusów z Tychów.

 

16:00

+ Krystynę Zygmunta Grochal od syna Jacka z rodz.

Pon, 19.10.

17:00

+ Zygfryda 5r. Henrykę Przybyłek.

Wt, 20.10.

17:00

+ Tomasza Ferdyn od Jana Elżbiety Pytlarz, Małgosi Darka Stawiarz z rodz. Koleżanek i kolegów Szkoły Podstawowej

Śr, 21.10.

17:00

+ Dorotę Szymańską od sąsiadów z ul. Okrzei, kuzynki Hani Cichoń z rodz.

 

 

Dzięk-błag. w int.Urszuli Pawełczyk z racji imienin od syna z żoną.

Czw, 22.10.

17:00

+ Zdzisława Szafran od córki Grażyny i syna Janka z r-mi.

Pt, 23.10.

17:00

+ Michała Niedbała od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej.

So, 24.10.

17:00

+ Teresę Kazimierza Król.

Ndz, 25.10.

 

XXX Niedziela Zwykła

 

08:00

+ Honoratę Charemską od rodziców i siostry z rodz.

 

10:30

Dzięk-błag. w 50r.urodzin Marka od mamy z rodziną.

 

16:00

+ Stefanię Zygmunta Bloch, Grzegorza Lisik, Lecha Szreder