Wt, 23.04.

17:00

+ Szczepana Skrzypka od sąsiadów z ul. Zacisze i Kościuszki, rodziny Cieślik

Śr, 24.04.

17:00

+ Henryka Budziszewskiego Stanisławę Władysława Teklę Marię Ferdyn

 

 

+ Sławomira 3r.Kowalczyka od żony z córką i rodziną

Czw, 25.04.

17:00

+ Helenę Stachowską od rodzin; Gutman, Dydak, Sikora, Wyszyński

Pt, 26.04.

17:00

+ Annę Waldemara Przybyłek od córki z rodziną

So, 27.04.

17:00

+ Jana Janinę Kraińskich od córki z rodziną

Ndz, 28.04.

 

Niedziela Miłosierdzia

 

08:00

+ Teresę Bloch od Elżbiety Kazimierza Kulik, Aleksandry Lisik, Alicji Śliz z rdz.

 

10:30

+ Emilię Jana Kołoszkin, Zenona Zmarlak Piotra Gaja od rodziny

 

16:00

Dzięk-błag w 1r.urodzin Mateusza Żytniewskiego

Pon, 29.04.

17:00

+ Krzysztofa Łuczak od żony Sylwestry córek Marzeny i Nataszy z rodzinami

Wt, 30.04.

17:00

+ Magdalenę Figołuszka

 

 

+ z r.Figołuszka, Smarzyk, Nabrdalik

Śr, 01.05.

17:00

+ Pelagię Stanisława Kociołek od dzieci z rodzinami; Franciszkę Franciszka Nowaków, Janinę Ferdyn, Mieczysławę Patyk

Czw, 02.05.

17:00

+ Czesławę Serwecińską od męża Jerzego z synami i ich rodzinami, od Kuzynów Gorczyckich, Kocotów i Hetmanczyków

Pt, 03.05.

 

Piątek NMP Królowej Polski

 

10:00

+ Helenę Bronisława Kozickich od córki Wiesławy z rodziną

 

16:00

+ Jana Wacha od żony z rodz.

 

 

+ Wiktorię Franciszka Czarneckich

So, 04.05.

17:00

+ Sebastiana Janika 6r.od żony i córki z rodziną

Ndz, 05.05.

 

III Niedziela Wielkanocy

 

08:00

+ Teresę Bloch od r.Dydak,sąsiadki Teresy Płoszaj i Magdaleny Piaseckiej z r., Małgorzaty i Jarosława Prochazka z rodziną

 

10:30

+ Jędrzeja Pawełczyka od syna Marka z rodziną

 

16:00

+ Jakuba Kochmańskiego 6r.od żony i synów Michała i Pawła z rodzinami

 

 

+ Halinę Studencką w 47r.

Pon, 06.05.

17:00

+ Krzysztofa Łuczak od rodziców Stefani i Henryka, sióstr Aleksandry i Lucyny z rodzinami, swatów Mirosławy i Stanisława

Wt, 07.05.

17:00

+ Krystynę Glica od rodz.Różańskich, Stanisława Dunaj z rodziną

Śr, 08.05.

17:00

+ Stanisława Helenę Kazimierza Dróżdż od córki z rodziną

Czw, 09.05.

17:00

+ Ryszarda Golińskiego w 1r. od żony i córki Justyny z rodziną

 

 

+ Aleksandrę Edwarda Golińskich od dzieci

Pt, 10.05.

17:00

+ Czesławę Serwecińską od Zdzisławy Krochmal,Jerzego Lis,Danuty Łukasik z rodzinami, Koła Żywego Różańca zel.haliny Gorczyckiej, chrześnicy Joanny z mężem

So, 11.05.

17:00

+ Apolonię Karch, Antoninę Stanisława Lisik, Ryszarda Żrałka

Ndz, 12.05.

 

IV Niedziela Wielkanocy

 

08:00

+ Stanisława Mirosława Irenę Michalaków, Władysławę Bronisława Kapralów, Helenę Władysława Korpackich i zmarłych z tych rodzin.

 

10:30

+ Halinę Marię Bernarda Ziębów, Annę Stanisława Mariannę Stanisława Masłoniów, Martę Józefa Ferdynów, Marię Mariannę Władysława Świerdzów

 

16:00

+ Henryka Winiarczyka 26r od córek Hani i Ewy z rodziną

 

 

DZ-B w int OSP