Ndz, 16.06.

 

Niedziela Uroczystość Najświętszej Trójcy, Rocznica I Kom.św.

 

08:00

+ Antoninę Mieczysława Serwecińskich od dzieci z rodzinami

 

10:30

+ Lucynę Stanisława Motyka, Wandę Tadeusza Romik od dzieci

 

 

+ Tadeusza Cichoń 5r.od żony i dzieci z rodzinami

 

 

Chrzest Amelia Chalik

 

16:00

+ Krystynę Dyksy w 12r.od rodziny

 

 

+ Zygmunta 7r.Genowefę 4r.Antoninę Stanisława Ferdyn od córki z rodziną

Pon, 17.06.

 

Poniedziałek - Uroczystość św. Alberta Chmielowskiego

 

17:00

+ Henryka Kucharczyka 2r.od córek Barbary i Ani z rodzinami

Wt, 18.06.

17:00

+ Zofię Mirecką od Janiny Głaz i Edyty Liczban z rodz., Krystyny Pilis z rodz.

Śr, 19.06.

17:00

+ Janinę Bolesława Lisik od córek z rodzinami

Czw, 20.06.

 

Czwartek - Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

 

08:00

+ Krystynę Glica od kuzynek Haliny z r.z Bielska-Białej i Bożeny z r.z Ropczyc

 

10:30

Za Parafian

 

16:00

+ Stefana 1r.Piekarskiego od córek z rodzinami

Pt, 21.06.

17:00

+ Stefanię Bronisława Binko, Marię Jana Sapińskich

So, 22.06.

17:00

+ Otylię Stanisława Wyderka,

Ndz, 23.06.

 

XII Niedziela Zwykła

 

08:00

+ Krzysztofa Cieślę od córek Pauliny i Soni z rodziną

 

10:30

+ Romana Ferdyn od żony i syna z rodzin

 

16:00

+ Krzysztofa Bereskę 11r.od rodziny

Pon, 24.06.

 

Poniedziałek - Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

 

17:00

+ Janinę Jana od córki Renaty i syna Andrzeja z rodzinami

Wt, 25.06.

17:00

+ Henryka Studenckiego 19r.

Śr, 26.06.

17:00

+ Henrykę Zenobiusza Siudak od dzieci z rodzinami

Czw, 27.06.

17:00

+ Annę Waldemara Przybyłek od córki z rodziną

Pt, 28.06.

 

Piątek - Uroczystość Najświętszego Serca Pawła Jezusa

 

17:00

+ Barbarę Mariana Surowiec Tadeusza Kurczabińskiego

So, 29.06.

 

Sobota - Ur. św. Ap. Piotra i Pawła

 

15:00

Ślub Dorota-Adrian

 

17:00

+ Wandę Józefa Nobis, Helenę Jana Czyż, z r.Skalskich Ch.Mateusza i Joanny

Ndz, 30.06.

 

XIII Niedziela Zwykła

 

08:00

+ Wandę Witolda Kuczyńskich od syna Jerzego z żoną Marią

 

10:30

+ Eleonorę Władysława Jakuba Zofię Szudy

 

16:00

+ Marię Zdzisława Wyderków

Pon, 01.07.

17:00

+ Stanisława Słanię2r.od żony i synów z rodzinami

Wt, 02.07.

17:00

+ Piotra Pierzchałę od brata z rodz, babci Wiesławy i wujka Dariusza Pierzchała, cioci Heleny Lisik z rodziną

Śr, 03.07.

17:00

+ Jerzego Ferdyn w 9r.od żony z rodziną

Czw, 04.07.

17:00

+ Apolonię Kańtoch od mieszk.ul.Wegroda, Henryki Ferdyn z rodziną

Pt, 05.07.

17:00

+ Krzysztofa Rudzkiego, Helenę Stanisława Nawrot.

So, 06.07.

13:00

Msza Ślubna Justyny i Mateusza

Ndz, 07.07.

 

XIV Niedziela Zwykła

 

08:00

+ z rodzin: Tenerowiczów, Ferdynów, Watołów

 

11:30

+ Mariannę Stanisława Stachurskich

 

16:00

+ Alfreda Rygner od żony i dzieci z rodzinami

 

 

+ Ryszarda Bartczak 9r.od żony i synów z rodzinami