28. 12.  poniedziałek   KOŚCIUSZKI  /Numery NIEPARZYSTE od końca do kościoła nr 115/

29. 12.  wtorek     KOŚCIUSZKI   / NIEPARZYSTE  od początku – do kościoła nr 113/

30. 12.  środa        KOŚCIUSZKI   /PARZYSTE   od ul. Okrzei do ul. Węgroda/

31. 12.  czwartek  KOŚCIUSZKI  /PARZYSTE  od końca nr 222 do ul. Źródlanej/

02. 01.  sobota      KOŚCIUSZKI /od Narutowicza/, ŁĄCZNA, KOŚCIUSZKI do ul. Okrzei

 

…………………………………………………………………………………………………………………………………

 

04. 01.  poniedziałek   KOŚCIUSZKI    /PARZYSTE – od początku do ul. Narutowicza oraz blok nr 1/

05. 01.  wtorek     KOLEJOWA, PODRASZKOWIE, KRÓTKA i TRZCIONKI /od początku

07. 01.  czwartek  NARUTOWICZA     /PARZYSTE od początku  prawa strona do skrzyżowania z ul. Okrzei  i  powrót stroną lewą, numery NIEPARZYSTE do nr 3./

08. 01.  piątek       NARUTOWICZA /od końca od ul. Polnej po obu stronach do skrzyżowania z ul. Okrzei/

09. 01.  sobota      OKRZEI /od końca po obu str. do nr 44/

 

………………………………………………………………………………………………………………………………

 

11. 01.  poniedziałek    GAWCZYCE /od końca +PODMIEDZE i ul. OKRZEI do skrzyżowania ul. Narutowicza

12. 01. wtorek        OKRZEI /od skrzyżowania z ul. Narutowicza do początku nr 1/

13. 01.  środa          WĘGRODA / NIEP. od końca i ul. 3 MAJA/

14. 01   czwartek    WĘGRODA /PARZ. Od końca/

15. 01.  piątek        11  LISTOPADA /od końca/

16. 01.  sobota        ŹRÓDLANA  /od końca/ i ul. OGRODOWA /od początku/

 

…………………………………………………………………………………………………………………………………

 

18. 01.  poniedziałek    KRUPNA /od końca/

19. 01.  wtorek      SZKOLNA /od końca do nru 5 włącznie/

20. 01. środa      CMENTARNA /od końca/ i SZKOLNA /nry.10,8,6,3,2/

21. 01.  czwartek    1  MAJA  /od końca/+ DIAMENTOWA

22. 01.  piątek        PARKOWA /”stare” numery od końca/

23. 01.  sobota       ZACISZE /od końca/

 

…………………………………………………………………………………………………………………………………

 

25. 01.  poniedziałek    BRZOZOWA /od początku prawa str. razem  z numerami ul. PARKOWEJ i  powrót lewą stroną do początku – do ul. Kościuszki/

26. 01. wtorek       OSIEDLE  ROBOTNICZE /od 20 do 14/

27. 01. środa          OSIEDLE  ROBOTNICZE /od 13 do 1/

28. 01. czwartek    POLNA  /od początku – nr 1/

29. 01. piątek        FABRYCZNA  /od końca/

30. 01. sobota        OGRODZIENIEC /od końca/